Κ-17: Εντός έδρας ήττα από την ΑΕΛ με 0-3 - LAMIARA GATE 3

Breaking

Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου 2019

Κ-17: Εντός έδρας ήττα από την ΑΕΛ με 0-3

Την ήττα με σκορ 0-3 γνώρισε η ομάδα Κ17 του ΠΑΣ Λαμία, στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής της SuperLeague Υποδομών με αντίπαλο την ΑΕΛ.

Η ομάδα του Δημήτρη Σταυρογιάννη επί της ουσίας πλήρωσε το κακό της πρώτο ημίχρονο στο οποίο δέχθηκε και τα τρία τέρματα, ενώ στο δεύτερο 45λεπτο εμφανίστηκε πιο αποφασισμένη και σίγουρα πιο δυνατή εντός των τεσσάρων γραμμών.

Το σκορ του παιχνιδιού δεν άλλαξε με τους μικρούς να παραμένουν ουραγοί της βαθμολογίας χωρίς βαθμό.

Για τις δύο ομάδες αγωνίστηκαν:
Κ17 ΠΑΣ Λαμία (Δ. Σταυρογιάννης): Κοπάνης, Σεντής, Χύσκα (85′ Κεκετσίδης), Σταθόπουλος (60΄Τσάρας), Μπαγινέτας (85′ Λόζος), Αρβανίτης (55′ Σύρμος), Καντάς, Κατσιούλας (70′ Καρακασίδης), Λαμπρόπουλος, Κίμπτζα, Αναγνωστόπουλος.

Κ17 ΑΕΛ: Αντωνόπουλος, Χαντζής, Στάμος, Αντωνίου, Παπακωνσταντίνου, Σιάτρας (60΄ Πράπας), Κούκος, Ταμπόσης, Κυριζάκης (85′ Τσούπρος), Ριζούλης (85′ Παππάς), Ελέζι.