Κ-19: Λαμία - Πανιώνιος 4-0 - LAMIARA GATE 3

Breaking

Σάββατο 30 Μαρτίου 2019

Κ-19: Λαμία - Πανιώνιος 4-0

Μεγάλη νίκη για την ομάδα Κ-19 της Λαμίας η οποία επικράτησε με το ευρύ 4-0 επί της αντίστοιχης ομάδας του Πανιωνίου.

Το συγκρότημα του Λάκη Παπανικολάου μπήκε πολύ δυνατά στο παιχνίδι και προηγήθηκε στο 3' με τον Δημητρίου, με τον Βλαχομήτρο επτά λεπτά αργότερα να ανεβάζει το δείκτη του σκορ σε 2-0.

Αυτό ήταν και το σκορ του ημιχρόνου με τους κυανόλευκους στην επανάληψη να βρίσκουν ακόμη δύο γκολ, με τον Κασάπα στο 79' και στο 84'.

Οι συνθέσεις:

ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ (Απόστολος Παπανικολάου): Σόμογλου, Μητσόπουλος, Ψωρογιάννης, Σταθαράς, Στεφανής, Καραγιάννης, Κωστίκα, Καρβέλης, Βλαχομήτρος (56΄ Κασάπας), Λαμπρόπουλος (75΄ Αλτάνης), Δημητρίου (81΄ Κουδουνάς).

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ: Τζίνας, Νομικός Παν., Μπουσάι, Αγγελής (54΄ Μπιλικαΐδης), Mico, Bregu (67΄ Κουτσάκης), Γρίβας, Ρέτσος, Ντούλος (60΄ Αναστόπουλος), Νομικός Παρ. Δουγένης.